Şırınga İğneleri

Şırınga İğneleri

Şırınga iğnelerini nereden satın alacağınızı arıyorsanız, Hamilton Company sektördeki en geniş standart şırınga iğneleri ve özel laboratuvar iğneleri yelpazesini sunmaktadır. 304 paslanmaz çelikten ve 10 ila 34 arası iğne ölçüleri ve 0,375 ila 12 inç arası uzunluklara sahip olarak üretilen, hemen hemen her şırınga iğnesi mümkündür. Luer kilidi, küçük/büyük göbek çıkarılabilir iğne göbekleri, şapka göbekleri ve göbeksiz dahil olmak üzere çoklu göbek stilleri mevcuttur. Hamilton Company iğneleri ve diğer laboratuvar ürünleri doğrudan web sitemizden satın alınabilir.

Her Laboratuvar için Hassas Cam Şırıngalar

Bir Hamilton cam şırınganın sıvı yolu, çoğu şırınga için kullanılan paslanmaz çelik, borosilikat cam ve PTFE ile kimyasal olarak inerttir. N.I.S.T. izlenebilir sertifika, ürün grubumuzdaki şırıngaların çoğu için ek bir hizmet olarak mevcuttur

İğne Ucu Stil Rehberi

Hamilton, çeşitli farklı iğne ucu tasarımları sunar. Bir uygulamanın düzgün çalışması için iğne sonlandırma seçimi çok önemlidir. Laboratuvar iğnelerinin birçok farklı ortamda çalışması gerekir ve sonlandırmalar karotsuz, eğimli, delinmiş yan port ve daha fazlasında mevcuttur. Uygulamanız için hangi sürümün en iyi olduğunu görmek için tıklayın.

İğne Gösterge Tablosu

İnert paslanmaz çelik olmanın yanı sıra, laboratuvar iğneleri düzgün çalışması için uygun boyutlandırma gerektirir. Bir iğnenin çapı, ölçüsü ile tanımlanır. İnert paslanmaz çelik olmanın yanı sıra, laboratuvar iğneleri düzgün çalışması için uygun boyutlandırma gerektirir. Hamilton firması geniş bir gösterge yelpazesi sunmaktadır. Bu indeks, ölü hacmin yanı sıra iç ve dış boyutları gösterir.

İğne Uzunluğu Kılavuzu

İğne uzunluğu, her uygulama için kritik bir husustur. Her iğne göbeği tasarımı, biraz farklı bir uzunluk tanımı gerektirir. Uygulamanın yaşam bilimi enjeksiyonu veya yeraltı suyunun çevresel analizi için laboratuvar iğneleri kullanması fark etmez, enjeksiyonun doğru hedefe ulaşması gerekir. Bu kılavuz, farklı ölçümlerin nasıl yapıldığını gösterir.

Belgeler

Hamilton’ın bilgi tabanı bir dizi açıklayıcı makale, sık sorulan sorular ve belge indirmeleri sağlar.

Başvuru Kılavuzu - Laboratuvar Şırıngaları ve İğneleri

Şırınga ve İğne Referans Kılavuzu, Hamilton Company'nin eksiksiz şırınga ve iğne portföyü hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Temizlik ve önleyici bakımdan ayrı parça numaralarına kadar her şey gözden geçirilebilir. Ayrıca, çimentolu iğneler ve luer uçları gibi şırınga uçları arasında seçim yapmanıza yardımcı olacak seçim çizelgelerini de içerir.

Talimatlar - İğne Temizleme Kiti

Hamilton Company'nin İğne Temizleme Kiti, 70 mL'lik bir şişe Temizleme Solüsyonu Konsantresi ve beş boyutta tungsten temizleme telleri içerir. İğneleriniz için en uygun temizleme teli boyutunu ve parça numarasını belirlemek için aşağıdaki tabloya bakın.

MSDS - İğne Temizleme Solüsyonu

Güvenlik veri sayfaları (SDS), bir ürün veya madde ile ilgili potansiyel risk ve tehlikelerin belgelenmesine ve günlüğe kaydedilmesine izin veren belgelerdir. Hamilton Company, şırınga ve iğne parça ve aksesuarlarının çoğu için SDS sayfaları sağlar. Hamilton'ın iğne temizleme solüsyonu için güvenlik bilgi formunu indirin.

Kılavuz - Şırınga ve İğne Düzeneği

Kullanışlı şırınga ve iğne montaj kılavuzumuza bir göz atın. Laboratuvar şırıngalarının nasıl kolayca monte edilip söküleceğini görün. Ürettiğimiz her hassas sıvı cihazının mümkün olan en yüksek performansını sağlamak için en kaliteli malzemeleri yetenekli işçilikle birleştiririz. Uygun bakım ve kullanım ile Hamilton iğneleri yıllarca kullanım sağlayacaktır.