Şırınga Piston Aksesuarları

Hamilton iki farklı piston destek cihazı sunar. Şırınga Kılavuzunda, piston hizalamasını koruyan ve piston bükülmesini önleyen iki metal kılavuz çubuğa sahiptir. Chaney Adaptörü üç metal kılavuz çubuk kullanır. Üçüncü çubuk, pistonun tekrarlanabilir şekilde yerleştirilmesini kolaylaştıran ayarlanabilir bir durdurmaya sahiptir. Halihazırda desteklenen bir pistona sahip olan 800, 900 ve 1800 serisi şırıngalar için Chaney Adaptörü, piston yerleşimini iyileştirir.

Chaney Adaptörü

Chaney Adaptörü, tekrarlayan ve özdeş şırınga pistonu konumu sağlar. Bir şırınga pistonunu belirli bir hacme ayarlarken sübjektif hataları ortadan kaldırır. Her dağıtım için tutarlı bir dolum hacmi sağlamak üzere kılavuz kollardan birindeki küçük ayar vidası ayarlanabilir.

Dahili Chaney Adaptörü

Dahili Chaney adaptörü, fabrikadan takılan bir şırınga ile birlikte gelir. Bu, daha küçük hacimli şırıngaların zarar görmesine neden olabilecek montaj adımını ortadan kaldırır. Bu, özellikle son derece küçük piston tellerine sahip 7000 serisi şırıngalar için kritiktir.

Şırınga Kılavuzu

Şırınga Kılavuzu, uygun maliyetli bir piston destek cihazıdır. 700, 1700 ve 7000 serisi şırıngalarla uyumludur. Yalnızca iki kılavuz koluyla Şırınga Kılavuzu, pistonu hasardan korur ancak doğruluğu ve hassasiyeti artırmak için kullanılmamalıdır.

Dahili Şırınga Kılavuzu

Şırınga Kılavuzu fabrikadan bir şırınga takılmış olarak gelir. Bu, daha küçük hacimli şırıngaların zarar görmesine neden olabilecek montaj adımını ortadan kaldırır. Bu, özellikle son derece küçük piston tellerine sahip 7000 serisi şırıngalar için kritiktir.

Belgeler

Hamilton’ın bilgi tabanı bir dizi açıklayıcı makale, sık sorulan sorular ve belge indirmeleri sağlar.

Talimatlar - Şırınga Kılavuz Montajları

Hamilton Şırınga Kılavuz montajları, bazı küçük hacimli şırıngaların ince piston tellerini stabilize eder. Bir üst naylon kılavuza monte edilmiş ve bir alt naylon kılavuz boyunca serbestçe kayan iki stabilize edici çubuk içerir.