HPLC Autosampler Şırıngalar

Hamilton, en popüler HPLC otomatik numune alıcıları için geniş bir yedek şırınga kataloğu bulundurmaktadır. Şırıngalarımız, detaylara benzersiz bir özen gösterilerek el yapımıdır. Üretim süreci ve kalite güvence prosedürleri, sattığımız her şırınganın döngü ömrünün yanı sıra üstün doğruluk ve hassasiyet sunmasını sağlar. Cihazınız için mevcut şırıngaları bulmak için otomatik örnekleyici üreticinizle ilişkili alt kategoriyi seçin.

Agilent HPLC

Hamilton, Agilent 1290 Infinity LC Enjektör, ProStar 410 HPLC Otomatik Örnekleyici ve 1090 HPLC Otomatik Örnekleyici için çeşitli şırınga seçenekleri sunar.

CTC/LEAP PAL HPLC

Hamilton, CTC/Leap LC/HTC/HTS PAL için 15 şırınga seçeneği ve CTC/Leap A200S HPLC Otomatik Örnekleyici için 2 şırınga seçeneği sunar.

Spark Holland HPLC

Dünyaca ünlü Hamilton şırıngası artık Spark Holland Otomatik Örnekleyiciniz için hazır! Gaz geçirmez uygulamalar için sağlam bir politetrafloroetilen (PTFE) piston ucu, uygun bir fiyata gerçek değer vermek için ekonomik bir tasarım, enjeksiyondan enjeksiyona tekrarlanabilir sonuçlar için katı işlenmiş toleranslar ve üstün şırınga ömrü için Hamilton cam gövde yüzey kaplaması içerir. Bu şırıngalar Midas, Triatlon, Endurance ve Alias model otomatik numune alıcılarına uygundur.

Shimadzu HPLC

Hamilton, Shimadzu SIL-6A için bir kaliteli şırınga seçeneği ve SIL-10AF/SIL-10AP HPLC Otomatik Örnekleyici için iki kaliteli şırınga seçeneği sunar.

Antec HPLC

Dünyaca ünlü Hamilton şırıngası artık Antec Autosampler'ınız için hazır! Gaz geçirmez uygulamalar için sağlam bir politetrafloroetilen (PTFE) piston ucu, uygun bir fiyata gerçek değer vermek için ekonomik bir tasarım, enjeksiyondan enjeksiyona tekrarlanabilir sonuçlar için katı işlenmiş toleranslar ve üstün şırınga ömrü için Hamilton cam gövde yüzey kaplaması içerir.

Spectra Physics ThermoFinnigan HPLC

Hamilton, ThermoFinnigan SP8780, SP8875 ve SP8880 için iki kaliteli şırınga seçeneği ve AS100, AS300, AS1000, AS3000 ve AS3500 HPLC Otomatik Örnekleyiciler için dört kaliteli şırınga seçeneği sunar.

Waters HPLC

Hamilton, Waters 2777, Waters 2707 ve Waters WISP HPLC Otomatik Numune Alma Cihazları için şırıngalar sunar.

Dionex HPLC

Gaz geçirmez uygulamalar için sağlam bir politetrafloroetilen (PTFE) piston ucuna sahip, uygun fiyata gerçek değeri veren ekonomik bir tasarım

Hitachi HPLC Autosamplers

aChrom Elite Otomatik Örnekleyici, HPLC'de yeni bir performans standardını temsil eder. İster yüksek numune kapasitesi, ister aşırı hassasiyet, ultra düşük taşıma veya enjeksiyonlar arasında hızlı döngü sürelerine ihtiyacınız olsun, LaChrom Elite modelleri mükemmeldir.

Bruker Varian HPLC

Dünyaca ünlü Hamilton şırıngası artık Varian ProStar HPLC Otomatik Numune Alma Cihazınız için mevcuttur! Gaz geçirmez uygulamalar için sağlam bir politetrafloroetilen (PTFE) piston ucu, uygun bir fiyata gerçek değer vermek için ekonomik bir tasarım, enjeksiyondan enjeksiyona tekrarlanabilir sonuçlar için katı işlenmiş toleranslar ve üstün şırınga ömrü için Hamilton cam gövde yüzey kaplaması içerir.

Beckman Coulter HPLC

Dünyaca ünlü Hamilton şırıngası artık Beckman Coulter 508 Otomatik Numune Alma Cihazınız için mevcuttur! Gaz geçirmez uygulamalar için sağlam bir politetrafloroetilen (PTFE) piston ucu, uygun bir fiyata gerçek değer vermek için ekonomik bir tasarım, enjeksiyondan enjeksiyona tekrarlanabilir sonuçlar için katı işlenmiş toleranslar ve üstün şırınga ömrü için Hamilton cam gövde yüzey kaplaması içerir.

Grace Alltech HPLC

Dünyaca ünlü Hamilton şırıngası artık Grace/Alltech Model 580 Otomatik Örnekleyiciniz için mevcuttur! Gaz geçirmez uygulamalar için sağlam bir politetrafloroetilen (PTFE) piston ucu, uygun bir fiyata gerçek değer vermek için ekonomik bir tasarım, enjeksiyondan enjeksiyona tekrarlanabilir sonuçlar için katı işlenmiş toleranslar ve üstün şırınga ömrü için Hamilton cam gövde yüzey kaplaması içerir.

Kontron HPLC

Hamilton, Kontron 360, 460 ve 465 HPLC Otomatik Örnekleyici için tek bir kaliteli şırınga seçeneği sunar.

Perkin Elmer HPLC

Hamilton, Perkin Elmer Series 225 LC Autosampler, FLEXAR HPLC Autosampler ve Series 200 HPLC Autosampler için şırınga seçenekleri sunar.

Belgeler

Hamilton’ın bilgi tabanı bir dizi açıklayıcı makale, sık sorulan sorular ve belge indirmeleri sağlar.

Teknik Not - Hamilton Şırınga Performansının Belirlenmesi

Bir şırınga ile verilen deiyonize su numunelerinin kütlesinin belirlenmesine dayanan genel bir prosedür. Gerçek hacim, belirli sıcaklıklarda suyun yoğunluğuna göre hesaplanır.