Laboratuvar, Yaşam Bilimleri ve Kimya Şırıngaları

Hamilton Cam Şırıngalar Hassas Ölçümde Standarttır

En kaliteli malzemeler ve yetenekli işçilik, Hamilton şırıngalarının güvenilir analizler için sürekli olarak mümkün olan en yüksek performansı sunmasını sağlar. 2.000’den fazla kimyasal şırınga ve aksesuar parça numarası arasından seçim yapın veya kendi şırınganızı oluşturmak için bizimle birlikte çalışın.

Hamilton, borosilikat cam şırınga ve iğne konfigürasyonlarımızın uyumunu, biçimini ve işlevini geliştirmek için sürekli olarak yeni malzemeler ve yöntemler araştırmaktadır. Şırınga kataloğumuz luer kayma uçları, nikel kaplı pirinç luer kilit sonlandırmaları ve hatta ısıya dayanıklı 200°C Headspace Şırıngaları için seçenekler içerir. Diğer laboratuvar ürünlerine buradan bakın.

Laboratuvar Şırıngaları için İğneler

Hamilton, şırıngalarımızla mükemmel şekilde çalışmak üzere tasarlanmış çok çeşitli standart iğneler, özel iğneler ve özel iğneler sunar. En iyi iğneyi seçmek için şırınga sonlandırmanızı anlamak önemlidir. En yaygın sonlandırmalar PTFE Luer Lock, Luer Tip veya Çıkarılabilir İğne’dir.

Her Laboratuvar için Hassas Cam Şırıngalar

Bir Hamilton cam şırınganın sıvı yolu, çoğu şırınga için kullanılan paslanmaz çelik, borosilikat cam ve PTFE ile kimyasal olarak inerttir. N.I.S.T. izlenebilir sertifika, ürün grubumuzdaki şırıngaların çoğu için ek bir hizmet olarak mevcuttur

Operasyonel Spesifikasyon

Çeşitli mikrolitre ve gaz geçirmez cam şırınga serilerinin her biri ve dayanabilecekleri operasyonel özellikler hakkında bilgi edinin. Spesifikasyonlar arasında minimum/maksimum sıcaklık, basınç eşikleri, standart elektro-konik ve standart iğne ölü hacmi bulunur.

Tanımlar ve Terminoloji

Bir şırınga, 17 farklı şırınga sonlandırma türü, çeşitli iğne seçenekleri ve dört piston tasarımı kategorisi dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler ve değişkenlerle yapılandırılabilir ve oluşturulabilir. Uygulamanız için en iyi şırıngayı seçebilmeniz için her değişken için tüm seçenekleri anlamak önemlidir.

Cam Şırınga Bakımı ve Kullanımı

Uygun bakım ve kullanım ile Hamilton şırıngaları, uzun yıllar boyunca eşsiz performans sağlar. Hamilton, standart bir şırınganın işlevselliğini geliştirmek veya değiştirmek için, piston bükülmesini önlemek, tekrarlanabilirliği artırmak ve şırıngayı uzun bir kullanım ömrü için temizlemek için araçlar dahil olmak üzere çeşitli şırınga aksesuarları üretmektedir.

Belgeler

Hamilton’ın bilgi tabanı bir dizi açıklayıcı makale, sık sorulan sorular ve belge indirmeleri sağlar.

Başvuru Kılavuzu - Laboratuvar Şırıngaları ve İğneleri

Şırınga ve İğne Referans Kılavuzu, Hamilton Company'nin eksiksiz şırınga ve iğne portföyü hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Temizlik ve önleyici bakımdan ayrı parça numaralarına kadar her şey gözden geçirilebilir. Ayrıca, çimentolu iğneler ve luer uçları gibi şırınga uçları arasında seçim yapmanıza yardımcı olacak seçim çizelgelerini de içerir.

Kılavuz - Şırınga Bakımı ve Kullanımı

Hamilton'un Şırınga Bakım ve Kullanım kılavuzu, bilim adamları ve teknisyenlerin en yüksek düzeyde doğruluk ve kesinlik elde edebilmeleri için günlük şırınga kullanımının ve çalışmasının temellerini özetlemektedir. Kapsanan önemli konular arasında inceleme, çalışma sıcaklığı, sıkışan hava ve numune taşıma yer alır.

Kılavuz - Şırınga Seçimi

Uygulamanız için doğru şırıngayı seçmenin anahtarı, numune tipinizi belirlemek ve dağıtılacak veya enjekte edilecek en küçük hacmi belirlemektir. Hamilton Şırınga Seçim Kılavuzu, manuel şırınga seçiminde yer alan herkesin şırınga tipi, şırınga serisi, hacim, şırınga sonlandırma ve iğne ucu stili dahil tüm yapılandırma seçeneklerini anlaması için adım adım bir süreç ve seçim çalışma sayfası sunar.

Talimatlar - Pipet Denetleyicisi

Pipet denetleyici şırınga, özel serbest kayan, başparmak tekerlekli bir pistonla modifiye edilmiş bir Hamilton Gastight® Luer Tip şırıngadır. Şırınga, şırınganın luer ucuna bir pipet takmak için 41 mm (1-5⁄8") şeffaf vinil boru, 3 mm ID (0.125") x 6 mm OD (0.250") ile birlikte verilir. Şırınga sıvıları pipete çeker (sıvılar şırınga haznesine girmez).