Kontrol Ünitesi

Kontrol Ünitesi Donanımı

Microlab 600 kontrol ünitesi, laboratuvarların doğruluğu ve verimi artırırken aynı zamanda işçilik ve reaktif maliyetlerini azaltabilmesi için akıcı bir iş akışı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Temel ve Gelişmiş Denetleyici işlevleri aynı donanımı paylaşır, bu nedenle Temel Denetleyici, Temel – Gelişmiş Denetleyici Yükseltme Kiti (P/N 61500-02) ile herhangi bir zamanda Gelişmiş işlevselliğe yükseltilebilir.

Kontrol ünitesi, orijinal denetleyiciden 20 kat daha hızlı bir işlemciye sahip geniş, kullanımı kolay bir dokunmatik ekrana sahiptir. Özel bir ana bilgisayar USB bağlantı noktası klavye, fare, yazıcı ve barkod okuyucuya bağlantı sağlar

1. Bellek Yuvası

2. Opsiyonel Güç Girişi

3. Fare, Klavye, Yazıcı ve Barkod Tarayıcı Ethernet için Ana Bilgisayar USB

4. Köle USB Bağlantı Noktası

5. Opsiyonel RS-232

Katalog No Ürün
P/N 61500-05 Microlab 600 Basic Kontrol Ünitesi
P/N 61500-02 Basic to Advanced Kontrol Unites Upgrade Kit

Microlab 600 Temel ve Gelişmiş Kontrolörler aynı donanımı paylaşır. Temel Denetleyici, Temel – Gelişmiş Denetleyici Yükseltme Kiti ile herhangi bir zamanda Gelişmiş işlevselliğe yükseltilebilir.

Basic Kontrol Ünitesi Yazılımı

Basic Kontrol Ünitesi, basit seyreltme ve dağıtma görevlerini tamamlamak için idealdir. Hızlı Başlatma Çalıştırma Ekranında istediğiniz sesi hızla ayarlayın ve başlayın.

Basit Seyreltme — Seyreltici sol şırınga ile hazneden çekilir ve numune sağ şırınga ile el probuna çekilir. Her iki şırınga da seyreltmeyi tamamlamak için el probu aracılığıyla dağıtılır. Seyreltici, sistemin bir sonraki numune için hazır olması için numuneyi borudan yıkar.
Basit Dağıtım — Çözücü hazneden çekilir ve ardından el probu aracılığıyla dağıtılır. Her doldurmaya bir dağıtım eşlik eder. Temel kontrolör ile tek bir şırınga dolumu ile birden fazla dağıtım yapmak mümkün değildir.

Advanced Kontrol Ünitesi Yazılımı

Gelişmiş kontrol ünitesi, önemli sayıda ek özellik içerir ve kullanıcıların hava boşlukları, yıkama, tekrarlayan dağıtım ve daha fazlasını kullanarak yöntemler oluşturmasına olanak tanır.

Birçok uygulama, Temel Denetleyici tarafından sağlanan basit doldurma ve dağıtma işlevinden daha fazlasını gerektirir. Advanced Controller’a yükselterek Microlab 600’ün tüm potansiyelini ortaya çıkarın. Gelişmiş Denetleyici, bu ek işlevleri sezgisel Sihirbazlar veya Özel Yöntem Düzenleyicisi aracılığıyla sağlar. Sihirbaz ayarları, 2GB Donanım Anahtarına Sık Kullanılanlar veya Özel Yöntemler olarak kaydedilebilir.

Yükseltmek isteyen Temel denetleyiciye sahip kullanıcılar için, basit bir yazılım kiti (P/N 61500-02) kullanılarak kolayca Gelişmiş’e dönüştürülebilir.

Sihirbazlar Menüsü

Anlaşılması kolay Sihirbazlar, temel kurulum yapılandırması ve programlamayı basitleştirmek için tüm uygulamalar için adım adım rehberlik sağlar. Sihirbazlar, tekrarlayan dağıtım, hava boşlukları, sistem yıkamaları, değişken hızlar ve prob ışığı kontrolünü içerecek şekilde basit seyreltme ve dağıtmanın ötesine geçer. Bu ek işlevler, Microlab 600'ün esnekliğini ve verimini artırır.

Favoriler Menüsü

Sık kullanılan Sihirbaz ayarları, herhangi bir Sihirbazdan hızla geri çağrılabilen Favoriler olarak kaydedilebilir. Bu Sık Kullanılanlar, yöntemler arasında geçişi kolaylaştırır ve ideal kurulum bir kez kurulduğunda bunun her gün değişiklik olmaksızın tekrarlanabilmesini sağlar.

Özel Yöntemler

Benzersiz sıvı işleme görevlerini gerçekleştirmek için Özel Yöntemler oluşturulabilir. Karmaşık yöntemler oluşturmak için döngüler, gecikmeler, harici tetikleme ve yürütme sayaçlarını valf ve şırınga hareketleriyle birleştirin.

Uyumluluk ve Giriş

Gelişmiş denetleyici, çeşitli güvenlik korumaları, FDA GXP düzenlemelerine basitleştirilmiş bağlılık, kullanıcı hesapları için yönetim, 21 CFR Bölüm 11'e uygun günlük dosyaları ve LyncStore uygulamasını kullanarak bir bilgisayarda günlük dosyalarının yönetimini sağlayan kapsamlı bir uyumluluk paketi içerir.

Arşivleme ve Paylaşım Yöntemleri

Sık Kullanılanlar ve Özel Yöntemler, Donanım Anahtarında saklanır. Kart, yöntemleri Microlab 600 Kontrolörler arasında veya arşivleme için bir PC'ye aktarmak için kullanılabilir. Yöntemler ayrıca meslektaşlar arasında e-posta yoluyla da aktarılabilir.

Dil desteği

Microlab 600, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Korece, Japonca, Geleneksel Çince ve Basitleştirilmiş Çince için dil desteği sunar.