Bağımsız Şırınga Pompaları

Seyreltme ve Dağıtım Uygulamalarınızın Tüm Kontrolünü Elinize Alın

Ethernet veya RS-232 iletişimi yoluyla bilgisayarınızdan yöntemleri programlayın ve komutları dağıtın. En hassas teknikler için bile %99+ doğruluk ve oldukça inert sıvı yolu ile seyreltme ve dağıtma proseslerinize güvenin.

Microlab 600, tek şırınga veya çift şırınga bağımsız pompa olarak mevcuttur. Prosesinizi kolaylaştırmak için 16 cihaza kadar zincirleme dizilim.

Bubble Free Prime şırınga, şırınganın dişli ucundan valfe uzanan konik bir piston ucuna sahiptir. Bu benzersiz tasarım, havayı şırıngadan ve valften dışarı atar ve sıvı yolunu hazırlamak için gereken döngü sayısını azaltır.

Parça # Açıklama
ML635 Microlab 600 Çift Şırınga Pompası, bilgisayar kontrollü
ML630 Microlab 600 Tek Şırınga Pompası, bilgisayar kontrollü

Aksesuarlar ve Yedek Parçalar:

  • Borular, Klipsler, Fişler ve Kelebek Vidalar
  • Çevresel Koruma

Ethernet Kontrolü

Microlab 600 bağımsız şırınga pompası, çeşitli uygulamaları gerçekleştirmek için özel programlar oluşturmak için bir Ethernet bağlantısı aracılığıyla kontrol edilebilir. Elektronik programcı kılavuzu, örnek dosyalar ve .Net 2.0 Uygulama Programlama Arayüzü (API), her Gelişmiş veya bağımsız Microlab 600 ile birlikte bir USB sürücüsünde gönderilir.

Ethernet aracılığıyla programlamayı basitleştirmek için Hamilton, bir Uygulama Programlama Arayüzü (API) sağlar. API, tek bir pompaya veya bir dizi pompaya bağlantının yanı sıra pompanın başlatılmasını, taşınmasını ve pompadan durum talep edilmesini basitleştirir. API, Microsoft® .NET 2.0 çerçevesini kullanan basit komutlar aracılığıyla pompanın tüm işlevlerini ortaya çıkarır. Bu iletişim tasarımı kullanılarak daha büyük bir komut seti açığa çıkarılabilir, ancak bu komut setine yalnızca .NET 2.0 uyumlu programlama dilleri aracılığıyla erişilebilir. Bu diller arasında Visual C#®, Visual Basic® ve LabVIEW™ bulunur.

RS-232 Haberleşme

Microlab 600 bağımsız şırınga pompası, çeşitli uygulamaları gerçekleştirmek için özel programlar oluşturmak için RS-232 tarafından kontrol edilebilir. RS-232 sinyalleri Programlanabilir Mantık Denetleyicilerinden (PLC) ve Windows®, Mac ve Linux dahil bilgisayarlardan gönderilebilir. Hamilton’un bu protokolü uygulaması, herhangi bir bilgisayardan gönderilebilen basit ASCII komutlarını kullanır, böylece .NET çerçevesine bağımlılık yoktur. Tek gereksinim, bir seri bağlantı noktası ve ASCII komutları gönderebilen HyperTerminal® veya Visual Basic® for Applications gibi bir programdır. Ek bilgi için Microlab 600 RS-232 İletişim Kılavuzuna bakın.