Hakkımızda

Deksan, 1996 yılında Cuprichem Grup Şirketleri’nin bir üyesi olarak Deksan Kimya Sanayi Ltd. adı altında kurulmuştur. Şirketin ana faaliyet konusu Romanya’da bulunan fabrikasında üretilen sanayi ve maden kimyasallarının ticareti ve Türkiye pazarında satışı iken, 2009 yılında bu sektördeki faaliyetlerini diğer grup şirketlerine devretmiştir.

Deksan Kimya, kendi alanında pazar lideri olan Sakura Finetek Europe B.V. ve Hamilton Bonaduz Company firmalarının mümessilliğini alarak, Patoloji, Araştırma ve Kalite Kontrol Laboratuvarları için cihaz ve sarf malzemelerinin satış ve servisi konusunda Deksan Laboratuar Sistemleri Ltd olarak faaliyete başlamıştır.

Hikayemiz

Misyonumuz
ve Vizyonumuz

En modern ve en gelişmiş Patoloji Laboratuvarlarını, sınıfının en iyisi ve yenilikçi sistemleri kullanarak Kiralama Anlaşması Konsepti ile kalite ve müşteri hizmetleri anlayışından ödün vermeden sağlayarak Türkiye’de kanser teşhisini geliştirmek

Pazardaki en iyi çözümleri sunarak yarının gerçekliğini bugünden mümkün kılmak.

Ana Prensibimiz

Her numunenin, doku bloğunun ve lamın arkasında özgün bir hikaye yatar. Teşhisi endişeyle bekleyen bir kişinin – genç veya yaşlı, kadın veya erkek, büyükanne veya oğul -. Çünkü sonuçları beklerken her gün, saat ve dakika önemlidir.

Sakura ile birlikte misyonumuz, anatomik patolojide kanser teşhisini sürekli olarak geliştirmektir. Mevcut teşhis süreçlerinin verimliliğini artırmanın ve insanların yaşamları üzerindeki etkiyi en aza indirmenin gerekliliğini anlıyoruz.

En iyi çözümleri sunarak yarının gerçekliğini bugünden mümkün kılmaya kararlıyız.

Dokunduğumuz her yaşam için tedavi başarısını optimize etmek üzere patoloji uzmanlarının doğru ve hızlı teşhisler sunmalarını sağlayan daha akıllı çözümler ve müşteri odaklı hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

Birlikte…

Kalite Politikamız

Kendi iş alanının öncüsü, sorunun değil çözümün parçası olmak.

Şirket içi gelişimi sürekli destekleyerek daha iyi hizmet vermek.

Müşteri odaklı ve güvene dayalı iletişim ile talepleri dikkatli ve hızlı bir şekilde yerine getirmek.

Şirket içi gelişimi sürekli destekleyerek daha iyi hizmet vermek.

Satış sonrası hizmetlerimiz ile liderliğimizi sürdürmek.