Paylaşım

Hamamatsu, tüm slayt görüntülerini (WSI) dünya genelinde tek başına bir çözüm olarak veya mevcut ortamınızın entegre bir geliştirmesi olarak paylaşmak ve yönetmek için güçlü bir yazılım geliştirdi.

Tarama ortamları

NDP.serve3, slaytlara aynı anda uzaktan erişme ve bir ağ üzerinden paylaşma konusunda yeni bir yetenek sunarak ikinci görüşlere, MDT toplantı hazırlıklarına, çok bölgeli klinik deneylere, eğitim ve öğretime olanak tanır. Ayrıca, güvenli bir ortamın sürdürülmesi sağlanarak görüntü veritabanına erişim hakları yönetilebilir.

Ekran senkronizasyonu

Konferans veya eğitim ortamında kullanım için, sunucunun cihazının içeriği, katılan tüm cihazlarda senkronize edilebilir ve görüntülenebilir. Katılan herhangi bir cihaz sunucu olabilir, böylece birbirleriyle iş alışverişinde bulunabilirler.

Diğer formatları teslim etme

NDP.serve 3, NanoZoomer olmayan seriler tarafından oluşturulan dijital slaytlar (uzantı: ndpi) dışındaki dosya formatlarını ve diğer formatları işleme yeteneğine sahiptir. Aşağıdaki biçimler desteklenir.

SVS (Aperio ScanScope Sanal Slayt) formatı
SCN (Leica SCN) formatı
MRXS (MIRAX) formatı
CZI (Zeiss) formatı

Opsiyonel özellikler

NDP.view2’nin isteğe bağlı bir ürünü olan NDP.view2 Plus ile, diğer tam slayt tarayıcı üreticilerinin WSI tarayıcıları tarafından yakalanan slaytların veri formatını Hamamatsu formatına dönüştürmeden de görüntüleyebilirsiniz. Verilerin paylaşıldığı veya sağlandığı ortama uygun veri formatının dönüştürülmesine gerek yoktur.

“Sayım İşlevi” ve Arama Tablosu (LUT) ekranı gibi diğer özellikler de mevcuttur. Gözlemlerinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olacak çok sayıda özelliğe sahiptir.

Desteklenen LDAP

LDAP’de (Active Directory) kayıtlı birden fazla bilgiyi çıkarabilir ve bunları NDP.serve3’te kullanabilirsiniz (örn. kullanıcı kimliği, tam ad, e-posta adresi, vb.).

Barkod bilgilerinin otomatik sınıflandırılması

Metin dizeleri doğrudan barkod bilgisinden dönüştürülebilir veya dönüştürülebilir ve sınıflandırma alanında meta bilgi olarak kaydedilebilir, bu da slaytları NDP.serve3’te aramayı/sıralamayı kolaylaştırır.

Çözümler

Değerli bir iş akışı oluşturan işlevsellik

Tarama

Yüksek hız ve yüksek çözünürlüklü görüntü yakalama için son teknoloji görüntüleme.

Görüntü

Şıklık ve sadelikle oluşturulmuş güçlü lam tarama sistemi.

Paylaşım

Güçlü yazılım, tek başına veya mevcut iş akışınıza entegre bir çözüm olarak ''tüm lam taramalarınızı'' (WSI) dünya genelinde paylaşım ve yönetim kolaylığı sağlar.

Bağlantı

Deksan teknik ekibi yapmak istediğiniz şeyler için size yardımcı olacaktır.