Görüntü

Özel olarak müşteri düşünülerek tasarlanmış görüntüleme yazılımı.

Sezgisel çalışma

Basit bir fare işlemi ile dijital slayt doku bölümünü bir monitörde gözlemleyebilirsiniz. Fare tekerleğini hareket ettirerek, slaytı herhangi bir yönde hareket ettirmek, görüntüyü odaklamak ve görüntüleme büyütmesini bir mikroskoba benzer bir işlem hissi ile değiştirmek mümkündür.

İşaretlemeler

Görüntü üzerine oklar, şekiller, yorumlar ekleyebilir, görüntüde belirtilen noktaların uzunluğunu ve alanlarını ölçebilirsiniz.

Bu açıklama ekleme ve bilgileri doğrudan slayt verileri üzerine kaydetme özelliği, açıklamaları kolayca saklamanıza ve paylaşmanıza olanak tanır.

Çoklu görüntüleme işlevi

Çoklu slayt verileri aynı anda monitörde görüntülenebilir. Örneğin, tüm dokuyu görüntülerken aynı dokunun büyütülmüş görüntüsünü farklı bir görünümde kontrol edebilir veya dijital verilerin özelliklerinden yararlanan yöntemler kullanarak aynı dokunun birden fazla lekeli görüntüsünü karşılaştırabilirsiniz.

Opsiyonel özellikler

NDP.view2’nin isteğe bağlı bir ürünü olan NDP.view2 Plus ile, diğer tam slayt tarayıcı üreticilerinin WSI tarayıcıları tarafından yakalanan slaytların veri formatını Hamamatsu formatına dönüştürmeden de görüntüleyebilirsiniz. Verilerin paylaşıldığı veya sağlandığı ortama uygun veri formatının dönüştürülmesine gerek yoktur.

“Sayım İşlevi” ve Arama Tablosu (LUT) ekranı gibi diğer özellikler de mevcuttur. Gözlemlerinizi daha verimli hale getirmenize yardımcı olacak çok sayıda özelliğe sahiptir.

Çözümler

Değerli bir iş akışı oluşturan işlevsellik

Tarama

Yüksek hız ve yüksek çözünürlüklü görüntü yakalama için son teknoloji görüntüleme.

Görüntü

Şıklık ve sadelikle oluşturulmuş güçlü lam tarama sistemi.

Paylaşım

Güçlü yazılım, tek başına veya mevcut iş akışınıza entegre bir çözüm olarak ''tüm lam taramalarınızı'' (WSI) dünya genelinde paylaşım ve yönetim kolaylığı sağlar.

Bağlantı

Deksan teknik ekibi yapmak istediğiniz şeyler için size yardımcı olacaktır.